2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém – Grafika a tisk pro potřeby OPŽP/OPST
Beschreibung: Předmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v tomto DNS je poskytnutí služeb na grafické zpracování, grafické a stylistické korektury textu, předtiskovou přípravu (DPTP), tisk a dodávku publikací, letáků, kalendářů, reprezentativních publikací, metodických příruček, brožur a dalších propagačních tiskovin a materiálů v rozličných formátech a na různých materiálech dle aktuálních potřeb Ministerstva životního prostředí, především Operačního programu Životní prostředí (dále také „OPŽP“) a Operačního programu Spravedlivá transformace (dále také „OPST“).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zavedení dynamického nákupního systému
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Dynamický nákupní systém – Grafika a tisk pro potřeby OPŽP/OPST