See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wywóz i zagospodarowanie odpadów z Oczyszczalni Ścieków należących do Katowickich Wodociągów S.A. w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia jest podzielony na 5 zadań. Zadania nr 1, 2 i 3 podzielone są na podzadania według konkretnych oczyszczalni ścieków. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia – dla każdego z zadań i podzadań zawarte są w załącznikach nr 5a), 5b), 5c), 5d), 5e) oraz w projektach umów tj. załącznikach nr 7a), 7b), 7c), 7d), 7e) – załączniki te stanowią integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 563414-2025
Interne Kennung: ZDP/PN/3/25/U/S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.1. OSADY O. Panewniki (TOL)
Beschreibung: Przewidywana ilość: do 6 000 Mg
Interne Kennung: 1.1. Wywóz i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod 19 08 05) z Oczyszczalni Ścieków Panewniki
Haupteinstufung (cpv): 90513700 Schlammtransport
Menge: 6 000 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: 1.2. OSADY O. Podlesie (TOP)
Beschreibung: Przewidywana ilość: do 5 500 Mg
Interne Kennung: 1.2. Wywóz i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod 19 08 05) z Oczyszczalni Ścieków Podlesie
Menge: 5 500 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: 1.3. OSADY O. Dąbrówka Mała - Centrum (TOD)
Beschreibung: Przewidywana ilość: do 9 000 Mg
Interne Kennung: 1.3. Wywóz i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod 19 08 05) z Oczyszczalni Ścieków Dąbrówka Mała - Centrum
Menge: 9 000 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: 1.4. OSADY O. Gigablok (TOC)
Beschreibung: Przewidywana ilość: do 13 000 Mg
Interne Kennung: 1.4. Wywóz i zagospodarowanie ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod 19 08 05) z Oczyszczalni Ścieków Gigablok
Menge: 13 000 Tonnen
Los: LOT-0005
Titel: 2.1. SKRATKI O. Panewniki (TOL)
Beschreibung: Przewidywana ilość: do 150 Mg
Interne Kennung: 2.1. Wywóz i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 08 01 - Skratki z Oczyszczalni Ścieków Panewniki
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Menge: 150 Tonnen
Los: LOT-0006
Titel: 2.2. SKRATKI O. Podlesie (TOP)
Beschreibung: Przewidywana ilość: do 100 Mg
Interne Kennung: 2.2. Wywóz i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 08 01 - Skratki z Oczyszczalni Ścieków Podlesie
Menge: 100 Tonnen
Los: LOT-0007
Titel: 2.3. SKRATKI O. Dąbrówka Mała - Centrum (TOD)
Interne Kennung: 2.3. Wywóz i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 08 01 - Skratki z Oczyszczalni Ścieków Dąbrówka Mała - Centrum
Los: LOT-0008
Titel: 2.4. SKRATKI O. Gigablok (TOC)
Beschreibung: Przewidywana ilość: do 300 Mg
Interne Kennung: 2.4. Wywóz i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 08 01 - Skratki z Oczyszczalni Ścieków Gigablok
Menge: 300 Tonnen
Los: LOT-0009
Titel: 3.1. MINERAŁY O. Panewniki (TOL)
Beschreibung: Przewidywana ilość: do 200 Mg
Interne Kennung: 3.1. Wywóz i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 09 - minerały np. piasek, kamienie - z Oczyszczalni Ścieków Panewniki
Menge: 200 Tonnen
Los: LOT-0010
Titel: 3.2. MINERAŁY O. Podlesie (TOP)
Interne Kennung: 3.2. Wywóz i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 09 - minerały np. piasek, kamienie - z Oczyszczalni Ścieków Podlesie
Los: LOT-0011
Titel: 3.3. MINERAŁY O. Dąbrówka Mała - Centrum (TOD)
Beschreibung: Przewidywana ilość: do 120 Mg
Interne Kennung: 3.3. Wywóz i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 09 - minerały np. piasek, kamienie - z Oczyszczalni Ścieków Dąbrówka Mała - Centrum
Menge: 120 Tonnen
Los: LOT-0012
Titel: 3.4. MINERAŁY O. Gigablok (TOC)
Beschreibung: Przewidywana ilość: do 450 Mg
Interne Kennung: 3.4. Wywóz i zagospodarowanie odpadu o kodzie 19 12 09 - minerały np. piasek, kamienie - z Oczyszczalni Gigablok
Menge: 450 Tonnen
Los: LOT-0013
Titel: 4. PIASKOWNIKI O. Dąbrówka Mała - Centrum (TOD)
Beschreibung: Przewidywana ilość: do 600 Mg
Interne Kennung: 4. Wywóz i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 08 02 - zawartości piaskowników - z Oczyszczalni Dąbrówka Mała - Centrum
Menge: 600 Tonnen
Los: LOT-0014
Titel: 5. ODPAD Z CZYSZCZ. STUDZIENEK KAN. O. Dąbrówka Mała - Centrum (TOD)
Beschreibung: Przewidywana ilość: do 1500 Mg
Interne Kennung: 5. Wywóz i zagospodarowanie odpadu o kodzie 20 03 06 z czyszczenia studzienek kanalizacyjnych - z Oczyszczalni Dąbrówka Mała - Centrum
Menge: 1 500 Tonnen