2. Verfahren
Verfahren
Titel: Infuzní roztoky 2024
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka specifikovaných infuzních roztoků dle aktuální potřeby zadavatele po dobu 48 měsíců.
Interne Kennung: ÚN 04/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692100 Infusionslösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1. Infuze - Infusio Glucosi, Infusio Hartmanni 1/1 Infusio Ringeri 1/1
Beschreibung: Dodávka specifikovaných infuzních roztoků dle aktuální potřeby zadavatele po dobu 48 měsíců.
Interne Kennung: ÚN 04/2024 část 1
Los: LOT-0003
Titel: Část 3. Fyziologický roztok - Infusio natrii chlorati isotonica 1/1 – velká balení
Interne Kennung: ÚN 04/2024 část 3
Los: LOT-0002
Titel: Část 2. Fyziologický roztok - Infusio natrii chlorati isotonica 1/1 – malá balení
Interne Kennung: ÚN 04/2024 část 2