91472-2026 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Bekanntmachung der Veröffentlichung einer Vorinformation oder einer regelmäßigen nicht verbindlichen Bekanntmachung in einem Beschafferprofil
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego
BeschreibungPubliczny transport zbiorowy - transport drogowy (autobusowy). Gminne przewozy pasażerskie - przewóz osób w ramach publicznego transportu zbiorowego wykonywany w granicach administracyjnych gminy Dywity oraz gmin sąsiadujących, które zawarły stosowne porozumienie. Połączenia komunikacyjne: 355 000 wkm rocznie.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)