See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy/remont/modernizacja urządzeń transportu bliskiego. Wykonanie remontów bieżących, napraw awaryjnych oraz obsługi serwisowej polegającej na konserwacji dźwigów: towarowo-osobowych, osobowych, towarowych, budowlanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku
Beschreibung: Przeglądy/remont/modernizacja urządzeń transportu bliskiego. Wykonanie remontów bieżących, napraw awaryjnych oraz obsługi serwisowej polegającej na konserwacji dźwigów: towarowo-osobowych, osobowych, towarowych, budowlanych w PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Wybrzeże w Gdańsku
Vorherige Bekanntmachung: 493795-2024
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZNW/00628/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50531400 Reparatur und Wartung von Kräne
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Przeglądy/remonty/modernizacje urządzeń transportu bliskiego: suwnic, wciągarek, wciągników, podestów, żurawi warsztatowych oraz wózków jezdniowych - zainstalowanych w PGE Energia Ciepła S.A Oddział Wybrzeże w Gdańsku w lokalizacji Gdańsk i Gdynia
Beschreibung: Część I - Przeglądy/remonty/modernizacje urządzeń transportu bliskiego: suwnic, wciągarek, wciągników, podestów, żurawi warsztatowych oraz wózków jezdniowych - zainstalowanych w PGE Energia Ciepła S.A Oddział Wybrzeże w Gdańsku w lokalizacji Gdańsk i Gdynia
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZNW/00628/2024 - Część I
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji opisanego w art. 441 Ustawy PZP.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Wykonanie remontów bieżących, napraw awaryjnych oraz obsługi serwisowej polegającej na konserwacji dźwigów: towarowo – osobowych, osobowych, towarowych, budowlanych zainstalowanych w PGE Energia Ciepła S.A Oddział Wybrzeże w Gdańsku w lokalizacji Gdańsk i Gdynia
Beschreibung: Część II - Wykonanie remontów bieżących , napraw awaryjnych oraz obsługi serwisowej polegającej na konserwacji dźwigów: towarowo – osobowych, osobowych, towarowych, budowlanych zainstalowanych w PGE Energia Ciepła S.A Oddział Wybrzeże w Gdańsku w lokalizacji Gdańsk i Gdynia
Interne Kennung: POST/PEC/PEC/ZNW/00628/2024 - Część II
Haupteinstufung (cpv): 50532100 Reparatur und Wartung von Elektromotoren