2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marnix Academie - EA Schoonmaak en Glasbewassing
Beschreibung: Het verzorgen van de schoonmaak en glasbewassing van de Marnix Academie. De totale hoeveelheid vloeroppervlakte betreft ongeveer 6700 m2 voor de schoonmaak. De totale hoeveelheid glasoppervlakte, dubbelzijdig gemeten, bedraagt binnen deze opdracht ongeveer 6000 m2. Vanwege de aflopende Overeenkomst, de verplichting tot het Europees aanbesteden van de Opdracht, de doelmatige besteding van gemeenschapsgelden en de wens van de Aanbestedende dienst om voor de locatie(s) van Opdrachtgever één Overeenkomst met één Opdrachtnemer te sluiten, is besloten om deze Aanbestedingsprocedure te starten. De Aanbestedende dienst gaat voor de dienstverlening schoonmaakonderhoud en glasbewassing per 1 september 2026 een Overeenkomst aan. De Overeenkomst wordt aangegaan voor de maximale duur van zeven (7) jaar, te weten een vaste, initiële periode van drie (3) jaar, waarvan het eerste jaar geldt als proeftijd, met de mogelijkheid tot verlenging door de Opdrachtgever tot viermaal (4x) één (1) jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000