2. Verfahren
Verfahren
Titel: Spínací stanice vč. dispečerského řízení a přípojka VN dvou větrných elektráren do DS
Beschreibung: Kompletní připojení výrobny Větrné elektrárny Dívčí Hrad (2x VtE) do distribuční sítě (DS) VN a její kompletní uvedení do provozu paralelně s DS v součinnosti s dodavatelem technologie VtE (Vestas) - spínací stanice vč. dispečerského řízení, zemní kabelová přípojka 22 kV a napojení VtE do spínací stanice, slaboproudé zařízení a uzemňovací soustava.
Vorherige Bekanntmachung: 497136-2023
Interne Kennung: CZ.01.04.02/01/22_007/0000017 – Spínací stanice vč. dispečerského řízení a přípojka VN dvou větrných elektráren do DS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31210000 Elektrische Geräte zum Schalten oder Schützen von Stromkreisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45251160 Windenergieanlagen
5. Los
Los: LOT-0001