2. Verfahren
Verfahren
Titel: Microsoft Azure Gegevensfundament
Beschreibung: Het betreft dan specifiek: het ontwerp, de implementatie en het eventuele beheer van een dergelijk platform voor datagedreven werken. In het vervolg van dit document aangeduid als “de oplossing”. Tevens omvat deze opdracht ondersteuning bij de uitrol van het gegevensfundament en het opleiden van verschillende disciplines om de gemeente Deventer in staat te stellen om het gegevensfundament steeds meer eigenhandig te beheren en door te ontwikkelen. Let op: Het gaat hier expliciet niet om de organisatorische verankering van datagedreven werken. Zie aanbestedingsdocument.
Interne Kennung: DOWR170424
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: Deze procedure kenmerkt zich door de dialoog die de Aanbestedende dienst voert met een beperkt aantal Gegadigden die voldoen aan de door de Aanbestedende dienst gestelde selectie- en geschiktheidseisen. De procedure is onderverdeeld in 3 fasen: • de Selectiefase • de Dialoogfase • de Gunningsfase In de Selectiefase kunnen maximaal vijf (5) ‘Gegadigden’ zich op basis van hun ‘aanmelding’ kwalificeren om deel te nemen aan de Dialoogfase om zo in de Gunningsfase als ‘Inschrijver’ een ‘inschrijving’ in te kunnen dienen. Indien minder dan vijf Gegadigden kunnen worden geselecteerd kan de Aanbestedende dienst de procedure in de Dialoog- en Gunningsfase met minder Gegadigden voortzetten. Voor meer info, zie Selectieleidraad
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschreibung: De DOWR-gemeenten (Deventer, Olst-Wijhe en Raalte) hebben samen een visie opgesteld voor data gedreven werken. In deze visie zijn zes bouwstenen uitgewerkt om van deze visie werkelijkheid te maken. De eerste stap in het geheel is het scheppen van randwoorden. Het gaat hier om technische randvoorwaarden, beleidskaders en ethische kaders. Voor de bouwsteen ‘architectuur’ is een uitgebreid vooronderzoek uitgevoerd wat heeft geleid tot een startarchitectuur (zie bijlage 04). Met behulp van deze aanbesteding voor het gegevensfundament wordt hier verdere invulling aan gegeven. Het hoofddoel is het technisch realiseren van een in samenspraak ontworpen gegevensfundament en het faciliteren van de DOWR-gemeenten in het professionaliseren van de verschillende datarollen. Deze specifiek gekozen procedure heeft daarnaast het doel om middels een dialoog de visie en richtlijnen van de DOWR actief door de markt de laten ‘challengen’ en meer inzicht te krijgen in het aanbod van de markt. Hiermee hoopt de gemeente Deventer (als uitvoerder van deze aanbesteding voor de DOWR gemeenten) scherpe en innovatieve inzichten op te halen die de bijdragen aan de uiteindelijke oplossing. De thema's in de dialoog: Voor welke oplossingsrichting binnen Azure wordt gekozen? Valideren van deze oplossing. Wat zijn de adviezen van de gegadigde; Migratie naar de nieuwe organisatie. Wat is daarvoor nodig? Hoe organiseert de gegadigde het overdragen van kennis naar de organisatie; Inrichting incident management. Hoe kan dit worden vormgegeven? De uiteindelijke oplossing beslaat: Het ontwerp, de implementatie en het eventuele beheer van een dergelijk platform voor data gedreven werken. In het vervolg van dit document aangeduid als “de oplossing”. Tevens omvat deze opdracht ondersteuning bij de uitrol van het gegevensfundament en het opleiden van verschillende disciplines om de gemeente Deventer in staat te stellen om het gegevensfundament steeds meer eigenhandig te beheren en door te ontwikkelen. Let op: Het gaat hier expliciet niet om de organisatorische verankering van data gedreven werken. “ €1,-
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Geen opties.