91632-2026 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Dostawa i wdrożenie kompleksowej infrastruktury informatycznej obejmującej serwery, sieć, system archiwizacji danych oraz stacje robocze (2)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie kompleksowej infrastruktury informatycznej obejmującej serwery, sieć, system archiwizacji danych oraz stacje robocze (2)
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup, dostawa i wdrożenie kompleksowej infrastruktury informatycznej obejmującej serwery, sieć, system archiwizacji danych oraz stacje robocze. Niniejszy przedmiot zamówienia obejmuje 7 części zamówienia. Pakiet 1: Macierze dyskowe, serwery, system wirtualizacji, system operacyjny, deduplikator, przełączniki SAN, rozbudowa istniejącego systemu deduplikacji danych Pakiet 2: Przełączniki sieciowe 48 slotów SFP/SFP+ 1/10GE, 6 slotów QSFP28 40/100GE Pakiet 3: Przełączniki dostępowe 48-port, 4x SFP+ Pakiet 4: Serwer NAS wraz z oprogramowaniem do archiwizacji, biblioteka taśmowa Pakiet 5: Serwer czasu klasy operatorskiej Pakiet 6: Zestawy komputerów wraz z oprogramowaniem Pakiet 7: Zakup stacji opisowych lekarskich wraz z monitorami diagnostycznymi 2. Środki przeznaczone na realizację przedsięwzięcia pochodzą z europejskiego Instrumentu na rzecz Odbudowy i Zwiększenia Odporności (Krajowy Plan Odbudowy i Zwiększania Odporności – KPO). Ilości oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ ( Opis Przedmiotu Zamówienia)
Interne Kennung: ZSM/ZP/40/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 30233160 Streamer-Laufwerk, 32420000 Netzausrüstung, 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1: Macierze dyskowe, serwery, system wirtualizacji, system operacyjny, deduplikator, przełączniki SAN, rozbudowa istniejącego systemu deduplikacji danych
Beschreibung: I. Zakup i dostawa macierzy dyskowej FC – 2 sztuki II. Zakup i dostawa trzech serwerów wraz z systemem wirtualizacji i systemem operacyjnym – 1 komplet III. Zakup i dostawa deduplikatora sprzętowego do wykonywania kopii zapasowych – 1 sztuka IV. Rozbudowa posiadanego urządzenia do backupu - deduplikatora sprzętowego do wykonywania kopii zapasowych – 1 sztuka V. Zakup i dostawa przełączników sieci SAN 24-port FC – 3 sztuki
Interne Kennung: PAKIET 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2: Przełączniki sieciowe 48 slotów SFP/SFP+ 1/10GE, 6 slotów QSFP28 40/100GE
Beschreibung: I. Zakup i dostawa przełączników sieciowy 48 slotów SFP/SFP+ 1/10GE, 6 slotów QSFP28 40/100GE – 2 sztuki
Interne Kennung: PAKIET 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3: Przełączniki dostępowe 48-port, 4x SFP+
Beschreibung: I. Zakup i dostawa przełączników dostępowy 48-port, 4x SFP+ – 10 sztuk
Interne Kennung: PAKIET 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4: Serwer NAS wraz z oprogramowaniem do archiwizacji, biblioteka taśmowa
Beschreibung: I. Zakup i dostawa serwera NAS oraz oprogramowania do archiwizacji – 1 sztuka II. Zakup i dostawa biblioteki taśmowej – 1 sztuka
Interne Kennung: PAKIET 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5: Serwer czasu klasy operatorskiej
Beschreibung: I. Zakup i dostawa serwera czasu klasy operatorskiej – 1 sztuka
Interne Kennung: PAKIET 5
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6: Zestawy komputerów wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: I. Zakup i dostawa zestawów komputerowych wraz z oprogramowaniem – 260 sztuk
Interne Kennung: PAKIET 6
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7: Zakup stacji opisowych lekarskich dla SP ZOZ Zespołu Szpitali Miejskich wraz z monitorami diagnostycznymi - 10 kompletów – wraz z monitorem pomocniczym
Beschreibung: 1. STACJA LEKARSKA OPISOWA – 10 zestawów 2. KOMPUTERY STACJI OPISOWEJ – 10 szt. 3. MEDYCZNE MONITORY OPISOWE – 20 szt. 4. MONITORY BIUROWE – 10 szt.
Interne Kennung: PAKIET 7