2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzatanie i utrzymanie czystości na terenie pływalni z zespołem fitness oraz zadaszanego skateparku/lodowiska przy ul. V Poprzecznej 22 w Warszawie
Interne Kennung: 1/OSIR/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzątanie i utrzymanie czystości na terenie pływalni z zespołem fitness oraz zadaszonego skateparku/ lodowiska przy ul. V Poprzecznej 22 w Warszawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe całodobowe sprzątanie i utrzymanie w czystości parteru i kondygnacji Obiektu o łącznej powierzchni użytkowej 3553,56 m2 oraz zadaszonego skateparku/ lodowiska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (zwany dalej OPZ) wraz z załącznikami 1A, 1B, 1C do OPZ wraz z prawem opcji - przedłużenia na kolejne 12 miesięcy, licząc od zakończenia zamówienia podstawowego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje Wykonawcę drogą elektroniczną na miesiąc przed końcem obowiązywania umowy dla zamówienia podstawowego. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego, w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach prawa opcji przedłużenie na kolejne 12 miesięcy, licząc od zakończenia zamówienia podstawowego, kompleksowe całodobowe sprzątanie i utrzymanie w czystości parteru i kondygnacji Obiektu o łącznej powierzchni użytkowej 3553,56 m2 oraz zadaszonego skateparku/ lodowiska. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ (zwany dalej OPZ) wraz z załącznikami 1A, 1B, 1C do OPZ.