See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa lin nośnych dla górniczego czterolinowego wyciągu szybowego szybu „Wanda” przedział II Pompowni „Pokój II” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”
Beschreibung: Dostawa lin nośnych dla górniczego czterolinowego wyciągu szybowego szybu „Wanda” przedział II Pompowni „Pokój II” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń”
Vorherige Bekanntmachung: 680724-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44300000 Kabel, Draht und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP-CZOK-0083/25