2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i transport stałych odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Mikstat oraz prowadzenie punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych ( PSZOK)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych z terenu Miasta i Gminy Mikstat powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie miasta Mikstat oraz następujących miejscowości: Komorów, Kotłów, Mikstat-Pustkowie, Biskupice Zabaryczne, Kaliszkowice Kaliskie, Kaliszkowice Ołobockie, Przedborów w okresie od 01.02.2025 r. do 31.01.2026 r. oraz wyposażenie wszystkich właścicieli nieruchomości w pojemniki na odpady w terminie do dnia 31.01.2025 r. zgodnie z uchwałą Nr XIX/127/2020 Rady Miejskiej w Mikstacie z dnia 3 lipca 2020 r. w sprawie uchwalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Mikstat – stanowiącą załącznik do SWZ, Uchwałą Nr XVIII/109/2020 Rady Miejskiej w Mikstacie z dnia 25 maja 2020 roku w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości wraz ze zmianami do tych uchwał. 1.1. Zadanie nr 1 - Odbiór i transport odpadów komunalnych z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Miasta i Gminy Mikstat 2) Przedmiot zamówienia obejmuje następujące kategorie odpadów komunalnych: a) odpady niesegregowane (zmieszane) (kod: 20 03 01), b) odpady komunalne zbierane selektywnie zawierające frakcję: szkło (kod: 15 01 07), papier (kod: 15 01 01, 20 01 01), metale (kod: 15 01 04, 17 04 05), tworzywa sztuczne (kod: 15 01 02, 15 01 06, 20 01 39), opakowania wielomateriałowe (kod: 15 01 05, 15 01 06), c) bioodpady (kod: 20 02 01), d) odpady wielkogabarytowe (kod: 20 03 07), e) przeterminowane leki (kod: 20 01 32), f) chemikalia (kod: 15 01 10*, 20 01 13*, 20 01 19*, 20 01 27*, 20 01 28, 20 01 30, 20 01 80), g) zużyte baterie i akumulatory (kod: 20 01 34), h) lampy fluorescencyjne i inne odpady zawierające rtęć (kod: 20 01 21*), i) urządzenia zawierające freony (kod: 20 01 23*), j) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (kod: 20 01 35*, 20 01 36), k) odpady budowlane i rozbiórkowe stanowiące odpady komunalne (kod: 17 01 01, 17 01 02, 17 01 07, ex 17 01 07, 17 02 01, 17 06 04, 17 09 04), l) zużyte opony (kod: 16 01 03), m) inne niewymienione frakcje odpadów zbierane w sposób selektywny (popiół) (kod: 20 01 99), n) niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki (kod: ex 20 01 99). 1.2. Zadanie nr 2 – Utworzenie i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów ( PSZOK ) oraz odbieraniu i zagospodarowywaniu odpadów komunalnych w nim gromadzonych. 1.3. Zadanie nr 3 - Zbiórka i zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZNAJDUJE SIĘ W ZAŁĄCZNIKU NR 2 DO SWZ – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – (OPZ). 1.4. Zadanie nr 4 Zbiórka odzieży i tekstyliów w systemie akcyjnym raz w roku, według podanego harmonogramu (w 3 wyznaczonych punktach na terenie Miasta i Gminy Mikstat) SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZNAJDUJE SIĘ W ZAŁĄCZNIKU NR 2 DO SWZ – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA – (OPZ).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: IGP.271.8.2024
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen