See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją robót oraz zarzadzanie kontraktem pn.: „Projekt i rozbudowa drogi krajowej nr 61 do parametrów klasy GP na odcinku Legionowo – Zegrze Południowe”
Beschreibung: Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją robót oraz zarządzanie kontraktem pn.: „Pełnienie i rozbudowa drogi krajowej nr 61 do parametrów klasy GP na odcinku Legionowo – Zegrze Południowe”.
Interne Kennung: GDDKiA.O.WA.D-3.2411.54.2020
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Pełnienie nadzoru nad projektowaniem i realizacją robót oraz zarządzanie kontraktem pn.: „Projekt i rozbudowa drogi krajowej nr 61 do parametrów klasy GP na odcinku Legionowo – Zegrze Południowe”. Usługa obejmuje pełnienie przez konsultanta obowiązków zgodnie z umową, w oparciu o OWK i SWK, w szczególności: — pełnienie nadzoru nad projektowaniem, weryfikacja dokumentacji projektowej, jej kompletności, wzajemnej zgodności, weryfikacja wyników dokonania kontrolnych obliczeń w celu znalezienia ewentualnych błędów, — zarządzanie, pełnienie nadzoru inwestorskiego oraz kontrola nad realizacją robót aż do daty wystawienia ostatecznego świadectwa płatności, — prowadzenie działań informacyjnych i promocyjnych związanych z realizacją projektu i współpraca w tym zakresie ze służbami GDDKiA, — wypełnianie obowiązków sprawozdawczych wynikających z procedur UE i współpraca w tym zakresie ze służbami GDDKiA, — wypełnianie obowiązków wynikających z procedur zawartych w obowiązujących wymaganiach/wytycznych dotyczących inwestycji współfinansowanych ze środków UE oraz procedurami beneficjenta projektów dla POIiŚ, — świadczenie usługi nadzoru inwestorskiego nad realizacją robót budowlanych oraz udział w przeglądach gwarancyjnych i nadzorowanie usunięcia ewentualnych usterek/wad stwierdzonych w przeglądach gwarancyjnych, w ramach zawartego kontraktu, — wykonywanie zadań z uwzględnieniem wymogów i wytycznych programu operacyjnego Infrastruktura i środowisko, — wspieranie Zamawiającego jako lojalny i sumienny doradca we wszystkich czynnościach związanych z realizacją projektu, — sprawowanie nadzoru nad pracami projektowymi i robotami w zakresie zadań dodatkowych, niezbędnych do wykonania projektu wynikłymi w trakcie realizacji kontraktu – udzielonych na podstawie ustawy Prawo zamówień publicznych, — stałe monitorowanie, prowadzenie i rozstrzyganie spraw związanych z właściwym wykonaniem przez poszczególnych Wykonawców, dokumentów Wykonawcy i robót budowlanych na styku sąsiadujących kontraktów oraz ścisła współpraca z zespołami konsultanta sprawującymi nadzór nad inwestycjami sąsiadującymi – w wyniku której konsultant będzie miał obowiązek wypracować zasady i sposób właściwego wykonania dokumentów Wykonawcy i robót budowlanych. W razie potrzeby konsultanta wiodącego prowadzącego sprawę koordynacji na styku projektów wyznaczy Zamawiający.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71540000 Bauverwaltungsleistungen