See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników biochemiczno- immunochemicznych oraz do analizy moczu wraz z dzierżawą analizatorów
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa odczynników biochemiczno- immunochemicznych oraz do analizy moczu wraz z dzierżawą analizatorów w podziale na dwa pakiety Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 670948-2025
Interne Kennung: SPSSZ/43/D/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2-odczynniki do wykonania analizy moczu wraz z dzierżawą analizatora
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ.
Interne Kennung: 2. Pakiet 2