2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pastva ve zvláště chráněných územích v územní působnosti AOPK ČR - RP Střední Čechy
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou služby spočívající v pastvě ve zvláště chráněných územích v územní působnosti AOPK ČR – RP Střední Čechy na podporu zvláště chráněných druhů rostlin a živočichů (péče o území vyplývající ze zákona č. 114/1992 Sb. v platném znění a souvisejících prováděcích předpisů) na níže uvedených lokalitách. Pastva bude probíhat v souladu se schváleným standardem AOPK: 02 003 Pastva, který je ke stažení na www.standardy.nature.cz. Podrobná specifikace díla (technická příloha, nákres opatření a kalkulace je uvedena jako příloha k zadávacího řízení VZ). Veřejná zakázka navazuje a doplňuje o rok 2024 a 2025 již vysoutěženou veřejnou zakázku „Rámcová dohoda na pastvu ve zvláště chráněných územích v územní působnosti AOPK ČR – RP Střední Čechy (6 částí)“, která byla zadána v podlimitním zjednodušeném řízení v roce 2022, a doplňuje ji o nové lokality pro rok 2023-2025.
Vorherige Bekanntmachung: 47105-2024
Interne Kennung: N006/23/V00001443
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: část 5: CHKO Český kras – PR Radotínské údolí, NPP Cikánka I a NPP Lochkovský profil
Beschreibung: Rotační oplůtková pastva malých lokalit travních porostů v PR Radotínské údolí, NPP Cikánka I a NPP Lochkovský profil malým smíšeným stádem koz a ovcí (cca 25-35 ks).
Interne Kennung: N006/23/V00001443/005
Los: LOT-0002
Titel: část 6: Lokalita CHKO Český kras – NPR Karlštejn – Třebáňská stráň, Plešivec, Haknová
Beschreibung: Rotační oplůtková případně volná pastva malých lokalit travních porostů v NPR Karlštejn malým smíšeným stádem koz a ovcí (cca 25–35 ks), k. ú. Hlásná Třebaň, k. ú. Budňany.
Interne Kennung: N006/23/V00001443/006