91711-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen im juristischen Bereich – Poskytování právního poradenství zejména v oblasti zadávání veřejných zakázek
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Poskytování právního poradenství zejména v oblasti zadávání veřejných zakázek
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou právní služby a právní poradenství v režimu zákona č. 85/1996 Sb., o advokacii dle částí této veřejné zakázky. Konkrétně se bude jednat zejména o poskytování právních služeb a poradenství v oblasti práva veřejného investování, tedy především v oblasti veřejných zakázek a souvisejícího poradenství a administrativních činností v rozsahu dle Rámcové dohody. Rovněž je předmětem této veřejné zakázky obecná právní agenda tzn. poskytování právních služeb a poradenství v oblasti zejména pracovního práva, správního práva, agendy compliance, agendy whistleblowingu, agenda ochrany osobních údajů, agendy kybernetické bezpečnosti, trestní nesporná agenda a přestupková agenda. Předmětem dílčích zakázek je poskytování právních služeb v rozsahu specifikovaném v závazném vzoru Rámcové dohody, který je Přílohou č. 1 ZD. Zadavatel upřesňuje, že předmětem právních služeb poskytovaných v rámci plnění této veřejné zakázky mohou být též právní služby dle § 29 písm. k) bod 1. a 2. ZZVZ, nicméně zadavatel si vyhrazuje právo sporovou agendu ve smyslu § 29 písm. k) bod 1. a 2. ZZVZ zadávat i samostatně, a to v režimu ZZVZ při aplikaci zákonné výjimky. Uzavřením Rámcové dohody nevzniká zadavateli kontraktační povinnost.
Interne Kennung: Poskytování právního poradenství zejména v oblasti zadávání veřejných zakázek
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Popis je uveden v ZD
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79111000 Rechtsberatung, 79140000 Rechtsberatung und -auskunft
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou právní služby a právní poradenství v režimu zákona č. 85/1996 Sb., o advokacii dle částí této veřejné zakázky. Konkrétně se bude jednat zejména o poskytování právních služeb a poradenství v oblasti práva veřejného investování, tedy především v oblasti veřejných zakázek a souvisejícího poradenství a administrativních činností v rozsahu dle Rámcové dohody. Rovněž je předmětem této veřejné zakázky obecná právní agenda tzn. poskytování právních služeb a poradenství v oblasti zejména pracovního práva, správního práva, agendy compliance, agendy whistleblowingu, agenda ochrany osobních údajů, agendy kybernetické bezpečnosti, trestní nesporná agenda a přestupková agenda. Předmětem dílčích zakázek je poskytování právních služeb v rozsahu specifikovaném v závazném vzoru Rámcové dohody, který je Přílohou č. 1 této ZD. Zadavatel upřesňuje, že předmětem právních služeb poskytovaných v rámci plnění této veřejné zakázky mohou být též právní služby dle § 29 písm. k) bod 1. a 2. ZZVZ, nicméně zadavatel si vyhrazuje právo sporovou agendu ve smyslu § 29 písm. k) bod 1. a 2. ZZVZ zadávat i samostatně, a to v režimu ZZVZ při aplikaci zákonné výjimky. Uzavřením Rámcové dohody nevzniká zadavateli kontraktační povinnost.