See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem na potrzeby projektu pn. „Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w NIO-PIB w Warszawie”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem na potrzeby projektu pn. „Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w NIO-PIB w Warszawie”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Załączniki nr 2.1 -2.3 do SWZ – formularz asortymentowy/opis przedmiotu zamówienia. Zamówienie jest finansowane ze środków finansowych ujętych w ramach Przedsięwzięcia pn. „Centrum Wsparcia Badań Klinicznych w NIO-PIB w Warszawie” na podstawie umowy zawartej z Agencją Badań Medycznych o objęcie Przedsięwzięcia wsparciem nr KPOD.07.07-IW.07-0235/24 w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności w zakresie inwestycji D3.1.1. Kompleksowy Rozwój Badań w zakresie nauk medycznych i nauk o zdrowiu Działanie 4.2. Rozwój sieci Centrów Wsparcia Badań Klinicznych realizowane z Rządowego Planu Rozwoju Sektora Biomedycznego na lata 2022-2031 w wyniku konkursu 2024/ABM/4/KPO.
Vorherige Bekanntmachung: 584608-2025
Interne Kennung: PN-105/25/KP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30232000 Peripheriegeräte, 42964000 Büroautomationsausrüstung, 30191400 Reißwölfe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sprzęt komputerowy (laptopy) i oprogramowania biurowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego (laptopy) i oprogramowania biurowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2.1 (Formularz asortymentowy/opis przedmiotu zamówienia) i Załączniki nr 2.1a (Formularz cenowy) do SWZ.
Interne Kennung: Część 1 Sprzęt komputerowy (laptopy) i oprogramowania biurowego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme