2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup samojízdné sklízecí řezačky se sklizňovými adaptéry - opakované řízení
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodání samojízdné sklízecí řezačky se sklizňovými adaptéry pro Středisko rostlinné výroby, se všemi náležitostmi danými legislativou pro provoz strojů na pozemních komunikacích ČR. Zadavatel požaduje stroj nový, nepoužitý, který nebyl předmětem odpisu s maximálním nájezdem stroje do 15 Mth. Nesmí se jednat o repasovaný stroj nebo stroj, který byl používán již u jiných subjektů. Detailní požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami.
Interne Kennung: 575
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
5. Los
Los: LOT-0001