See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej prowadzonej w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach w podziale na części. Liczba części: 5.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach zgodnie z podziałem na części. Liczba części - 5: Część nr 1 - Dostawa różnych artykułów spożywczych CPV: 15800000- 6 - Różne produkty spożywcze CPV: 15872000- 1 - Zioła i przyprawy korzenne CPV: 15851100- 9 - Makaron niegotowany CPV: 15851000- 8 - Produkty mączne CPV: 15600000- 4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych CPV: 15400000- 2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne CPV: 15332410- 1 - Owoce suszone CPV: 41110000- 3 - Woda pitna CPV: 15840000- 8 - Kakao: czekolada i wyroby cukiernicze CPV: 15842300- 5 - Wyroby cukiernicze Część nr 2 - Dostawa świeżych mięs i wędlin CPV: 15100000- 9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne CPV: 15111000- 9 - Mięso wołowe CPV: 15112000- 6 - Drób CPV: 15113000- 3 - Wieprzowina CPV: 15131100- 6 - Produkty mięsno- wędliniarskie Część nr 3 - Dostawa jaj CPV: 03142500- 3 - jaja Część nr 4 - Dostawa pieczywa CPV: 15810000- 9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie CPV: 15810000- 6 - Pieczywo CPV: 15821100- 0 - Pieczywo tostowe Część nr 5 - Dostawa ciast CPV: 15812200- 5 - Ciasta CPV: 15812000- 3 - Wyroby ciastkarskie i ciasta CPV: 15811400- 0 - Bułeczki CPV: 15811200- 8 - Rogaliki Szacunkowa ilość zamówienia z podziałem na części została przedstawiona w formularzach cenowych jako Załącznik nr 3 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 716950-2025
Interne Kennung: WZP.271.45.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Wstępne ogłoszenie 618789-2025,685726-2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 2 – Dostawa świeżych mięs i wędlin
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach zgodnie z podziałem na części: Część nr 2 - Dostawa świeżych mięs i wędlin
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15111000 Rind- und Kalbfleisch, 15112000 Geflügel, 15113000 Schweinefleisch, 15131100 Wurstfleischerzeugnisse
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji. 2. Prawem opcji jest możliwość rozszerzenia zamówienia podstawowego na warunkach opisanych w umowie o dodatkowy zakres za dodatkowym wynagrodzeniem wg rozliczenia zgodnie z załączonym do umowy formularzem cenowym z zastrzeżeniem, że zakres opcji nie może przekroczyć 30% ilości artykułów, o których mowa w formularzu cenowym. 3. Warunkiem uruchomienia prawa opcji jest oświadczenie woli zamawiającego, złożone wykonawcy w formie pisemnej. 4. Prawo opcji jest uprawnieniem zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji zawartej umowy. W przypadku nie skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 3 – Dostawa jajek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach zgodnie z podziałem na części: Część nr 3 - Dostawa jajek
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 4 – Dostawa pieczywa
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach zgodnie z podziałem na części: Część nr 4 - Dostawa pieczywa
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck, 15821100 Geröstete Brotwaren, 15811000 Brotwaren
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 5 – Dostawa ciast
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych niezbędnych do sporządzania posiłków dla uczniów stołówki w Szkole Podstawowej nr 4 w Markach zgodnie z podziałem na części: Część nr 5 - Dostawa ciast
Haupteinstufung (cpv): 15812200 Kuchen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen, 15811400 Fladen, 15811200 Brötchen