91942-2025 - Wettbewerb
Polen – Bau von Grundschulen – Biedrusko- budowa nowej szkoły
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Biedrusko- budowa nowej szkoły
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa budynku nowej Szkoły w Biedrusku wraz z infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu, boiskami zewnętrznymi, zbiornikiem na wodę do celów ppoż, zbiornikami na wodę deszczową i zagospodarowaniem terenu – Biedrusko, ul. Chludowska, dz. 14/4, gmina Suchy Las. Szkoła będzie w stanie przyjąć 600 uczniów. Budynek składa się ze skrzydła klas 1-3, i skrzydła klas 4-8 wraz z zapleczami, hallu głównego, biblioteki, świetlic z zapleczami, zaplecza kuchennego odbierającego catering dla szkół, stołówki, małej sali ćwiczeń, szatni. Ponadto zaprojektowano pomieszczenia personelu szkoły, nauczycieli, pomieszczenia administracyjne, część techniczną. Elementem zamówienia jest również realizacja dużej sali sportowej wraz z zapleczem sanitarnym umożliwiającej organizowanie wydarzeń sportowych. 2. Szczegółowy zakres zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ- opis przedmiotu zamówienia, który stanowi dokumentacja projektowo- techniczna wykonana przez: Pracownię projektową ,,PIK” S.C., Anna i Maciej Pindurowie, ul. Szeroka 24, 44-240 Żory. Pozostałe warunki dotyczące realizacji zamówienia określone zostały w Projektowanych postanowieniach umowy – Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 532477-2024
Interne Kennung: ZP.271.23.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212225 Bau von Sporthallen, 45212200 Bauarbeiten für Sportanlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BIEDRUSKO- BUDOWA NOWEJ SZKOŁY
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest budowa budynku nowej Szkoły w Biedrusku wraz z infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu, boiskami zewnętrznymi, zbiornikiem na wodę do celów ppoż, zbiornikami na wodę deszczową i zagospodarowaniem terenu – Biedrusko, ul. Chludowska, dz. 14/4, gmina Suchy Las. Szkoła będzie w stanie przyjąć 600 uczniów. Budynek składa się ze skrzydła klas 1-3, i skrzydła klas 4-8 wraz z zapleczami, hallu głównego, biblioteki, świetlic z zapleczami, zaplecza kuchennego odbierającego catering dla szkół, stołówki, małej sali ćwiczeń, szatni. Ponadto zaprojektowano pomieszczenia personelu szkoły, nauczycieli, pomieszczenia administracyjne, część techniczną. Elementem zamówienia jest również realizacja dużej sali sportowej wraz z zapleczem sanitarnym umożliwiającej organizowanie wydarzeń sportowych