See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa szyb bezpiecznych płaskich i giętych do tramwajów typu 105N i pochodne, 105N2k/2000, 112N, 116N i pochodnych, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N (8 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa szyb bezpiecznych płaskich i giętych do tramwajów typu 105N i pochodne, 105N2k/2000, 112N, 116N i pochodnych, 120N, 120Na, 123N, 128N i 134N (8 części) w tym: 1) część nr 1: dostawa szyb hartowanych płaskich do tramwajów typu 105N i pochodne, 120N, 123N, 128N i 134N; 2) część nr 2: dostawa szyb giętych i płaskich do tramwajów typu 116N i pochodne, 105Na, 112N, 120N i 123N ; 3) część nr 3: dostawa szyb czołowych i tylnych, czołowych i tylnych bocznych, drzwi oraz okien i szyb wiatrołapu, do tramwajów typu 120N i 120Na; 4) część nr 4 dostawa szyb przednich i tylnych oraz wygrodzenia kabiny do tramwajów typu 120N, 134N i 128N; 5) część nr 5: dostawa szyb przednich i tylnych, przednich i tylnych bocznych oraz drzwi do tramwajów typu 116Na, 116Na/1, 105N2k/2000 oraz 123N; 6) część nr 6 dostawa okien przesuwnych i zespołów okien do tramwajów typu 116Na; 7) część nr 7: dostawa okien i zespołów okiennych do tramwajów typu 123N; 8) część nr 8: dostawa szyb drzwiowych, szyb stałych oraz okien do tramwajów typu 112N, 120N i 120Na.
Vorherige Bekanntmachung: 775684-2025
Interne Kennung: DEZ/112/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34630000 Teile für Eisenbahn- oder Straßenbahnlokomotiven oder rollendes Material; Ausrüstung für die Eisenbahnverkehrssteuerung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa dostawa szyb hartowanych płaskich do tramwajów typu 105N i pochodne, 120N, 123N, 128N i 134N.
Beschreibung: Przedmiotom zamówienia w części 1 jest dostawa szyb hartowanych płaskich do tramwajów typu 105N i pochodne, 120N, 123N, 128N i 134N, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa szyb giętych i płaskich do tramwajów typu 116N i pochodne, 105Na, 112N, 120N i 123N.
Beschreibung: Przedmiotom zamówienia w części 2 jest dostawa szyb giętych i płaskich do tramwajów typu 116N i pochodne, 105Na, 112N, 120N i 123N, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawa szyb giętych i płaskich do tramwajów typu 116N i pochodne, 105Na, 112N, 120N i 123N.
Beschreibung: Przedmiotom zamówienia w części 3 jest dostawa szyb czołowych i tylnych, czołowych i tylnych bocznych, drzwi oraz okien i szyb wiatrołapu, do tramwajów typu 120N i 120Na, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Dostawa szyb giętych i płaskich do tramwajów typu 116N i pochodne, 105Na, 112N, 120N i 123N.
Beschreibung: Przedmiotom zamówienia w części 4 jest dostawa szyb przednich i tylnych oraz wygrodzenia kabiny do tramwajów typu 120N, 134N i 128N, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dostawa szyb przednich i tylnych, przednich i tylnych bocznych oraz drzwi do tramwajów typu 116Na, 116Na/1, 105N2k/2000 oraz 123N.
Beschreibung: Przedmiotom zamówienia w części 5 jest dostawa szyb przednich i tylnych, przednich i tylnych bocznych oraz drzwi do tramwajów typu 116Na, 116Na/1, 105N2k/2000 oraz 123N, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6. Dostawa okien przesuwnych i zespołów okien do tramwajów typu 116Na.
Beschreibung: Przedmiotom zamówienia w części 6 jest dostawa okien przesuwnych i zespołów okien do tramwajów typu 116Na, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7. Dostawa okien i zespołów okiennych do tramwajów typu 123N.
Beschreibung: Przedmiotom zamówienia w części 7 jest dostawa okien i zespołów okiennych do tramwajów typu 123N, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8. Dostawa szyb drzwiowych, szyb stałych oraz okien do tramwajów typu 112N, 120N i 120Na.
Beschreibung: Przedmiotom zamówienia w części 8 jest dostawa szyb drzwiowych, szyb stałych oraz okien do tramwajów typu 112N, 120N i 120Na, w asortymencie, ilościach i zgodnie z wymaganiami określonymi szczegółowo w rozdziale II SWZ.
Interne Kennung: Część 8