91982-2025 - Ergebnis
Niederlande – Softwarepaket und Informationssysteme – Burgerzaken software
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Burgerzaken software
Beschreibung: Regionale ICT-Dienst Utrecht is voornemens een Opdracht te verstrekken voor de (her-)verwerving van de Burgerzaken-software voor 5 van haar deelnemende gemeenten. Regionale ICT-Dienst Utrecht wenst een zo integraal mogelijke ICT-oplossing voor Burgerzaken via een openbare Europese aanbesteding in de markt te zetten en (her) te verwerven. gemeenten Baarn, Bunnik, De Bilt, Soest en Wijk bij Duurstede. Zie hoofdstuk 2.5 uit de leidraad voor aantallen en kengetallen per gemeente
Interne Kennung: RID240920
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Regionale ICT-Dienst Utrecht wenst een zo integraal mogelijke ICT-oplossing voor Burgerzaken via een openbare Europese aanbesteding in de markt te zetten en (her) te verwerven. gemeenten Baarn, Bunnik, De Bilt, Soest en Wijk bij Duurstede Zie hoofdstuk 2.5 voor kengetallen en aantallen per gemeente
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie programma van Opties - Betaal & kassasystemen