91986-2025 - Ergebnis
Tschechien – Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen – Komunální FVE – město Velké Opatovice
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE – město Velké Opatovice
Beschreibung: • Dodávka a instalace střešní fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) o celkovém instalovaném výkonu 141,22 kWp na střechách objektů: - Městská Policie, Opatrovník, nám. Míru 538, 67963 Velké Opatovice, par.č. č. 801/7; Pinst 12,42 kWp, kapacita akumulace 11,6 kWp. - Hlavní budova + správa, Mládežnická 430, 679 63 Velké Opatovice, p. č. 660/1; Pinst 24,84 kWp, kapacita akumulace 34,8 kWp. - Ubytovna, Bývalé učiliště (škola), Mládežnická 430, 679 63 Velké Opatovice, p. č. 660/4, 660/2; Pinst 49,68 kWp, kapacita akumulace 46,4 kWp. - Sklad (Garáž, kotelna), Mládežnická 430, 679 63 Velké Opatovice, p. č. 633/2; Pinst 27,6 kWp, kapacita akumulace 40,6 kWp - Koupaliště, Na Zkratce 740, 679 63 Velké Opatovice, p. č. 1901/2; Pinst 26,68 kWp, kapacita akumulace 29 kWp. Součástí předmětu plnění je kromě dodávky a instalace FVE elektrárny a provedení vynucených stavebních úprav též provedení projekčních, elektroinstalačních a montážních prací, a s tím související veškeré dodávky, montáže, stavební práce, zkoušky a služby potřebné k úplnému provedení díla a k jeho uvedení do provozu. Hlavním účelem je výroba elektrické energie pro vlastní spotřebu v objektech, přičemž přebytky budou ukládány primárně do akumulátorů, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: • Dodávka a instalace střešní fotovoltaické elektrárny (dále jen FVE) o celkovém instalovaném výkonu 141,22 kWp na střechách objektů: - Městská Policie, Opatrovník, nám. Míru 538, 67963 Velké Opatovice, par.č. č. 801/7; Pinst 12,42 kWp, kapacita akumulace 11,6 kWp. - Hlavní budova + správa, Mládežnická 430, 679 63 Velké Opatovice, p. č. 660/1; Pinst 24,84 kWp, kapacita akumulace 34,8 kWp. - Ubytovna, Bývalé učiliště (škola), Mládežnická 430, 679 63 Velké Opatovice, p. č. 660/4, 660/2; Pinst 49,68 kWp, kapacita akumulace 46,4 kWp. - Sklad (Garáž, kotelna), Mládežnická 430, 679 63 Velké Opatovice, p. č. 633/2; Pinst 27,6 kWp, kapacita akumulace 40,6 kWp - Koupaliště, Na Zkratce 740, 679 63 Velké Opatovice, p. č. 1901/2; Pinst 26,68 kWp, kapacita akumulace 29 kWp. Součástí předmětu plnění je kromě dodávky a instalace FVE elektrárny a provedení vynucených stavebních úprav též provedení projekčních, elektroinstalačních a montážních prací, a s tím související veškeré dodávky, montáže, stavební práce, zkoušky a služby potřebné k úplnému provedení díla a k jeho uvedení do provozu. Hlavním účelem je výroba elektrické energie pro vlastní spotřebu v objektech, přičemž přebytky budou ukládány primárně do akumulátorů, popř. TUV a následně dodávány do distribuční sítě.
Interne Kennung: Komunální FVE město Velké Opatovice