See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Żagań (wiejska) w okresie od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 .r.
Beschreibung: 1. Zakres usług obejmuje: 1) odbiór i zagospodarowanie odpadów niesegregowanych odpadów komunalnych zmieszanych i odpadów komunalnych zebranych selektywnie, pochodzących z nieruchomości zamieszkałych, 2) wyposażenie właścicieli nieruchomości zamieszkałych w pojemniki na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne oraz worki do selektywnego zbierania odpadów komunalnych, w następujących frakcjach: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne oraz bioodpady, 3) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych położonego w Dzietrzychowicach 73, 4) zagospodarowanie odebranych zmieszanych odpadów komunalnych, odpadów zielonych oraz selektywnie zebranych odpadów komunalnych do instalacji wskazanej przez Wykonawcę. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowią załączniki do niniejszego zaproszenia: - opis przedmiotu zamówienia - projekt umowy (projektowane postanowienia umowy) - wycena zadania -wykaz pojazdów
Interne Kennung: POR.271.13.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Żagań (wiejska)