92080-2026 - Wettbewerb
Polen – Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen – Usługa pralnicza wraz z wynajmem pościeli i bielizny szpitalnej oraz automatu vendingowego dla Powiatowego Zespołu Szpitali
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa pralnicza wraz z wynajmem pościeli i bielizny szpitalnej oraz automatu vendingowego dla Powiatowego Zespołu Szpitali
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu zamówienia
Interne KennungPZS/PN/03/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust.1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi publikacji Unii Europejskiej, z uwagi na konieczność zachowania ciągłości świadczenia usługi będącej przedmiotem zamówienia oraz ryzyko braku możliwości terminowego zakończenia postępowania przy zastosowaniu terminu podstawowego.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98311000 Abholdienst für Wäsche, 98312000 Textilreinigung, 98315000 Bügeln, 33199000 Medizinische Kleidung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ Opis przedmiotu Zamówienia
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji. W ramach przedmiotu umowy Zamawiający, uprawniony jest do skorzystania z prawa opcji na zasadach i trybie opisanym w zał. nr 3 do SWZ Wzór umowy