See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Serwis linii produkcyjnej radiofarmaceutyków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej - Curie - Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach
Beschreibung: 1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest serwis linii produkcyjnej radiofarmaceutyków dla Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie – Państwowego Instytutu Badawczego Oddziału w Gliwicach. 2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 odrębne zadania. 3. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w następujących załącznikach (odpowiednio dla danego zadania): 1) Opisie przedmiotu zamówienia – załączniki nr 2.1-2.2 do SWZ, 2) Specyfikacjach asortymentowo-cenowych – załączniki nr 3.1-3.2 do SWZ, 3) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załączniki nr 9.1-9.2 do SWZ. 4. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert na wybrane zadania. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia w danym zadaniu zostaną odrzucone. 5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert równoważnych - opis równoważności zawarty został w rozdziale IV SWZ. 6. Zamawiający żąda od Wykonawcy wniesienia wadium wyłącznie w zakresie zadania nr 1 (w zakresie zadania nr 2 nie wymaga) oraz nie wymaga wniesienia przez Wykonawcę zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej oraz zamówień uzupełniających. 8. Klauzulę informacyjna wynikającą z treści art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, Zamawiający zamieścił w SWZ. 9. Informacje na temat wspólnego ubiegania się Wykonawców o udzielenie zamówienia zawarte zostały w rozdziale IX SWZ. 10. Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy (tzw. zmiany kontraktowe w oparciu o art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy Pzp) w stosunku do treści oferty, na podstawie której dokonano wyboru Wykonawcy, zgodnie z warunkami zawartymi w załącznikach 9.1-9.2 do SWZ. Zmiana każdej umowy może także nastąpić w przypadkach, o których mowa w art. 455 ust. 1 pkt 2-4 oraz ust. 2 ustawy Pzp. 11. Szczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zawarte są w SWZ. 12. Zamawiający w niniejszym postępowaniu stawia warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że dysponuje (lub będzie dysponował) osobami niezbędnymi do wykonania zamówienia, tj.: w zakresie zadania nr 1 - minimum jednym (1) inżynierem serwisu, który został przeszkolony w zakresie serwisowania cyklotronu prod. IBA przez producenta urządzenia lub jego autoryzowaną jednostkę szkoleniową i posiada certyfikat/zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia oraz posiada doświadczenie polegające na realizacji usługi w zakresie serwisowania cyklotronu prod. IBA przez okres minimum dwóch lat, - minimum jednym (1) inżynierem serwisu, który został przeszkolony w zakresie serwisowania dyspensera automatycznego prod. Comecer przez producenta urządzenia lub jego autoryzowaną jednostkę szkoleniową i posiada certyfikat/zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia oraz posiada doświadczenie polegające na realizacji usługi w zakresie serwisowania dyspensera automatycznego prod. Comecer przez okres minimum dwóch lat, - minimum jednym (1) inżynierem serwisu, który został przeszkolony w zakresie serwisowania ramienia robota prod. Stäubli przez producenta urządzenia lub jego autoryzowaną jednostkę szkoleniową i posiada certyfikat/zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia oraz posiada doświadczenie polegające na realizacji usługi w zakresie serwisowania ramienia robota prod. Stäubli przez okres minimum dwóch lat. Zamawiający dopuszcza, aby jedna osoba (inżynier serwisu) posiadała przeszkolenie w zakresie serwisowania więcej niż jednego urządzenia wskazanego powyżej. w zakresie zadania nr 2 - minimum jednym (1) inżynierem serwisu, który został przeszkolony w zakresie serwisowania komór prod. Comecer przez producenta urządzenia lub jego autoryzowaną jednostkę szkoleniową i posiada certyfikat/zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia, - minimum jednym (1) inżynierem serwisu, który został przeszkolony w zakresie serwisowania syntetyzerów Synthera prod. IBA przez producenta urządzenia lub jego autoryzowaną jednostkę szkoleniową i posiada certyfikat/zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej, o którym mowa powyżej, zostanie spełniony pod warunkiem, że jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub wszyscy łącznie Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia wykaże/ą dysponowanie osobami, o których mowa powyżej. Powyższe zasady dotyczą również sytuacji, gdy Wykonawca będzie polegał na zasobach innego podmiotu, na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 696858-2024
Interne Kennung: DZ/DZ-381-1-59/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe usługi serwisowe urządzeń linii produkcyjnej radiofarmaceutyków
Beschreibung: Zadanie 1 - Kompleksowe usługi serwisowe urządzeń linii produkcyjnej radiofarmaceutyków 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2.1 do SWZ, 2) Specyfikacji asortymentowo-cenowej – załącznik nr 3.1 do SWZ, 3) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 9.1 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 08.03.2025 r. 4. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące od daty wskazanej przez Zamawiającego. Zamawiający przewiduje rozpoczęcie świadczenia usług nie wcześniej niż od dnia 09.01.2025 r. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu stawia warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że dysponuje (lub będzie dysponował) osobami niezbędnymi do wykonania zamówienia, tj.: w zakresie zadania nr 1 - minimum jednym (1) inżynierem serwisu, który został przeszkolony w zakresie serwisowania cyklotronu prod. IBA przez producenta urządzenia lub jego autoryzowaną jednostkę szkoleniową i posiada certyfikat/zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia oraz posiada doświadczenie polegające na realizacji usługi w zakresie serwisowania cyklotronu prod. IBA przez okres minimum dwóch lat, - minimum jednym (1) inżynierem serwisu, który został przeszkolony w zakresie serwisowania dyspensera automatycznego prod. Comecer przez producenta urządzenia lub jego autoryzowaną jednostkę szkoleniową i posiada certyfikat/zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia oraz posiada doświadczenie polegające na realizacji usługi w zakresie serwisowania dyspensera automatycznego prod. Comecer przez okres minimum dwóch lat, - minimum jednym (1) inżynierem serwisu, który został przeszkolony w zakresie serwisowania ramienia robota prod. Stäubli przez producenta urządzenia lub jego autoryzowaną jednostkę szkoleniową i posiada certyfikat/zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia oraz posiada doświadczenie polegające na realizacji usługi w zakresie serwisowania ramienia robota prod. Stäubli przez okres minimum dwóch lat. Zamawiający dopuszcza, aby jedna osoba (inżynier serwisu) posiadała przeszkolenie w zakresie serwisowania więcej niż jednego urządzenia wskazanego powyżej. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej, o którym mowa powyżej, zostanie spełniony pod warunkiem, że jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub wszyscy łącznie Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia wykaże/ą dysponowanie osobami, o których mowa powyżej. Powyższe zasady dotyczą również sytuacji, gdy Wykonawca będzie polegał na zasobach innego podmiotu, na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Przeglądy serwisowe urządzeń linii produkcyjnej radiofarmaceutyków
Beschreibung: Zadanie 2 - Przeglądy serwisowe urządzeń linii produkcyjnej radiofarmaceutyków 1. Opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia zawarte są w załącznikach: 1) Opisie przedmiotu zamówienia - załącznik nr 2.2 do SWZ, 2) Specyfikacji asortymentowo-cenowej - załącznik nr 3.2 do SWZ, 3) Projektowanych postanowieniach umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy – załącznik nr 9.2 do SWZ. 2. Zamawiający w niniejszym postępowaniu przetargowym przy ocenie ofert będzie stosował procedurę określoną w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp. 3. Termin związania ofertą wynosi: 90 dni. Bieg terminu związania ofertą rozpoczyna się wraz z upływem terminu składania ofert. Dzień ten jest pierwszym dniem terminu związania ofertą. Powyższe oznacza, iż termin związania ofertą upływa w dniu 08.03.2025 r. 4.Termin wykonania przedmiotu zamówienia: 24 miesiące od daty wskazanej przez Zamawiającego. Zamawiający przewiduje rozpoczęcie świadczenia usług nie wcześniej niż od dnia 09.01.2025 r. 5. Zamawiający w niniejszym postępowaniu stawia warunek udziału w postępowaniu dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej. Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że dysponuje (lub będzie dysponował) osobami niezbędnymi do wykonania zamówienia, tj.: w zakresie zadania nr 2 - minimum jednym (1) inżynierem serwisu, który został przeszkolony w zakresie serwisowania komór prod. Comecer przez producenta urządzenia lub jego autoryzowaną jednostkę szkoleniową i posiada certyfikat/zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia, - minimum jednym (1) inżynierem serwisu, który został przeszkolony w zakresie serwisowania syntetyzerów Synthera prod. IBA przez producenta urządzenia lub jego autoryzowaną jednostkę szkoleniową i posiada certyfikat/zaświadczenie potwierdzające ukończenie szkolenia. Zamawiający dopuszcza, aby jedna osoba (inżynier serwisu) posiadała przeszkolenie w zakresie serwisowania więcej niż jednego urządzenia wskazanego powyżej. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia warunek dotyczący zdolności technicznej lub zawodowej, o którym mowa powyżej, zostanie spełniony pod warunkiem, że jeden z Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia lub wszyscy łącznie Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia wykaże/ą dysponowanie osobami, o których mowa powyżej. Powyższe zasady dotyczą również sytuacji, gdy Wykonawca będzie polegał na zasobach innego podmiotu, na zasadach określonych w art. 118 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Zadanie 2