2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Begeleiding organisatieontwikkeling
Beschreibung: De gemeente zet in op het versterken van leiderschap en begeleiden van de organisatieontwikkeling, waarbij het directieteam en teamleiders een cruciale rol spelen. Deze opdracht richt zich op groepsbegeleiding van directeuren en teamleiders in hun leiderschapsrol, zodat zij optimaal kunnen bijdragen aan de strategische doelen van de organisatie en een positieve werkomgeving bevorderen. Met waar nodig individuele coaching ter ondersteuning. De gemeente wil professionele organisatieadvies en coaching inschakelen om dit proces te begeleiden en te ondersteunen. 400.000,- euro
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312300 Orientierungs- und Beratungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1 Hoofdperceel
Beschreibung: De opdracht is niet verdeeld in percelen. Er is 1 hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot verlenging van 2 maal 1 jaar.