2. Verfahren
Verfahren
Titel: Eigen Risicodragerschap WGA 2026 - 2028
Beschreibung: Wanneer een werkgever uit het publieke bestel treedt kan deze daarmee WGA eigen risicodrager worden. De werkgever wordt daardoor verantwoordelijk voor de financiering van de Toerekenbare WGA uitkeringen en voor de re-integratie van de betreffende medewerkers. De Aanbestedende dienst wordt per 1-1-2026 eigen risicodrager voor de WGA. De omvang van de opdracht wordt duidelijk gemaakt in de aanbestedingsstukken die op verzoek van Inschrijver door de Aanbestedende dienst toegezonden worden. Dit omdat het vertrouwelijke informatie betreft die niet zo maar openbaar gemaakt mag worden.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Verzekeringpolis.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 2 maal 3 jaar