See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa remontu hydrauliki siłowej do obudów zmechanizowanych oraz do innych urządzeń dołowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 422651-2025
Interne Kennung: PZP/TWD/03893/2025/120/P/RM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Remont hydrauliki siłowej do obudów zmechanizowanych typu: HYDROTECH 11/25 POz (sekcja liniowa i skrajna).
Interne Kennung: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Remont hydrauliki siłowej do obudów zmechanizowanych typu: HYDROMEL 19/31 POz (sekcja liniowa i skrajna).
Interne Kennung: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Remont hydrauliki siłowej do obudów zmechanizowanych typu: JZR 18/37 POz (sekcja liniowa, przejściowa i skrajna).
Interne Kennung: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Remont hydrauliki siłowej do obudów zmechanizowanych typu - GLINIK, FAZOS, FRS, TAGOR
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 - Remont hydrauliki siłowej do innych urządzeń dołowych
Interne Kennung: Część nr 5