2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa filtrów oleju, paliwa, powietrza.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa filtrów w tym oleju, paliwa, powietrza do pojazdów i urządzeń mechanicznych 10 Brygady Logistycznej w Opolu. Szczegółowy opis przedmiotu i warunków zamówienia oraz sposób realizacji zawiera formularz asortymentowo cenowy, opis przedmiotu zamówienia oraz projekt umowy ramowej – stanowiące załączniki do SWZ.
Interne Kennung: 3/CZ-SAM/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamówienie realizowane w trybie przetargu nieograniczonego zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2024 poz. 1320 z póź. zm.)
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42913000 Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa filtrów w tym oleju, paliwa, powietrza do pojazdów i urządzeń mechanicznych 10 Brygady Logistycznej w Opolu.