2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en retourname autowrakken voor opleiding en oefenen
Beschreibung: Voor de opleiding en het oefenen van brandweerpersoneel zijn voertuigen nodig. Deze voertuigen worden in de oefening open geknipt en raken ernstig beschadigd. Deze opdracht bestaat uit het leveren van geschikte voertuigen en na de oefening het retour nemen. De voertuigen moeten zo compleet mogelijk maar vloeistofvrij geleverd worden. Het aantal benodigde voertuigen varieert. Per jaar worden ongeveer 250 voertuigen afgenomen.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34210000 Fahrzeugkarosserien
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Ook afwijkende oefenvoertuigen kunnen worden afgenomen.