2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering en installatie van een volledige ticketingoplossing en een online betalingsoplossing voor rekening van het Atomium en het Design Museum Brussels
Beschreibung: De onderhavige opdracht heeft betrekking op de levering, de installatie, de operationele ingebruikname, het onderhoud en de technische ondersteuning van een softwareoplossing voor ticketing/reserveringen/statistieken voor rekening van het Atomium en het Design Museum Brussels, alsook op de opleiding van het betrokken personeel. Het doel is derhalve te beschikken over een nieuwe softwareoplossing voor ticketing, reserveringen en statistieken die beantwoordt aan de huidige behoeften voor zowel onlineverkoop als verkoop ter plaatse. De opdracht omvat eveneens een onlinebetalingssysteem (PSP).
Interne Kennung: ATO-MP-TICKETING
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ATO-MP-TICKETING - 1
Interne Kennung: 1