92426-2026 - Auftragsänderung
Polen – Reagentien und Kontrastmittel – Dostawy kontrastów
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy kontrastów
BeschreibungDostawy kontrastów na zasadach określonych w SWZ i w Załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung53/ZP/2025
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696000 Reagentien und Kontrastmittel
5. Los
LosLOT-0000
Titeldostawy kontrastów według załącznika nr 1 do Umowy – FORMULARZ CENOWY – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (pakiet nr 1)
Beschreibungdostawy kontrastów według załącznika nr 1 do Umowy – FORMULARZ CENOWY – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (pakiet nr 1)
Optionen
Beschreibung der OptionenZgodnie z prawem opcji, niewykonanie przez Zamawiającego umowy w zakresie do 50 % łącznej ceny brutto nie wymaga podania przyczyn i nie stanowi podstawy jego odpowiedzialności z tytułu niewykonania lub nienależytego wykonania umowy.