2. Verfahren
Verfahren
Titel: Praní a servis prádla pro SLL JL
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění servisu prádla pro zadavatele, přičemž servis prádla zahrnuje: • pronájem systémového prádla, které zůstane ve vlastnictví dodavatele • praní, čištění, dezinfekci, žehlení systémového a nesystémového prádla • opravování (pouze systémové prádlo), • přeprava a uložení systémového a nesystémového prádla (svázané a složené v přepravním rolltejneru s povlakem); • logistické zabezpečení distribuce čistého a špinavého prádla (vyzvednutí a zpětná dodávka prádla); • systém elektronického objednávání čistého prádla on-line; • označování prádla čipem UHF • elektronická evidence a kontrola pohybu prádla a to v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
Interne Kennung: 065/2024/NR
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Nadlimitní veřejná zakázka zadávaná v otevřeném řízení
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98310000 Dienstleistungen von Wäschereien und chemischen Reinigungen
5. Los
Los: LOT-0001