92524-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa i instalacja systemu PACS.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa i instalacja systemu PACS.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemu PACS w ramach przedsięwzięcia pn. Wsparcie procesu transformacji cyfrowej UCK WUM – Dziecięcy Szpital Kliniczny”, sfinansowanego ze środków „Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”, na podstawie umowy o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia nr KPOD.07.03-IP.10- 0433/25/KPO/102/2025/528 z dnia 15.12.2025 r 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 1 do OPZ - PROCEDURA DOTYCZĄCA BADANIA I OCENY PREZENTACJI SYSTEMU PACS. 3. Termin wykonania zamówienia wynosi: dostawa i uruchomienie systemu w terminie max 90 dni od daty zawarcia umowy, ale nie później niż do 15.05.2026 r. oraz 36 miesięczna usługa serwisowa. 4. Przedmiotowy środek dowodowy, o którym mowa w Rozdziale VII ust. 1 pkt 1) SWZ (tj. próbka - prezentacja Systemu PACS), Wykonawca składa w siedzibie Zamawiającego na adres: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Dział Zamówień Publicznych ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa, blok B, parter, pokój nr 27 najpóźniej do upływu terminu składania ofert, w bezpiecznym, zamkniętym opakowaniu oznaczonym w następujący sposób: Prezentacja w postępowaniu pn. „Dostawa i instalacja systemu PACS” nr postępowania DZPUCK.262.250.2025.
Interne KennungDZPUCK.262.250.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa i instalacja systemu PACS
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja systemu PACS w ramach przedsięwzięcia pn. "Wsparcie procesu transformacji cyfrowej UCK WUM – Dziecięcy Szpital Kliniczny”, sfinansowanego ze środków „Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności”, na podstawie umowy o objęcie wsparciem z planu rozwojowego przedsięwzięcia nr KPOD.07.03-IP.10- 0433/25/KPO/102/2025/528 z dnia 15.12.2025 r 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi: Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 1 do OPZ - PROCEDURA DOTYCZĄCA BADANIA I OCENY PREZENTACJI SYSTEMU PACS. 3. Termin wykonania zamówienia wynosi: dostawa i uruchomienie systemu w terminie max 90 dni od daty zawarcia umowy, ale nie później niż do 15.05.2026 r. oraz 36 miesięczna usługa serwisowa. 4. Przedmiotowy środek dowodowy, o którym mowa w Rozdziale VII ust. 1 pkt 1) SWZ (tj. próbka - prezentacja Systemu PACS), Wykonawca składa w siedzibie Zamawiającego na adres: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Dział Zamówień Publicznych ul. Banacha 1a, 02-097 Warszawa, blok B, parter, pokój nr 27 najpóźniej do upływu terminu składania ofert, w bezpiecznym, zamkniętym opakowaniu oznaczonym w następujący sposób: Prezentacja w postępowaniu pn. „Dostawa i instalacja systemu PACS” nr postępowania DZPUCK.262.250.2025.
Interne Kennung1