2. Verfahren
Verfahren
Titel: Realisatie, optimalisatie en onderhoud van camerabewaking in het stadscentrum en op de toegangswegen van de stad
Beschreibung: Zie bestek 200.D.116 Korte beschrijving: deze Opdracht is een opdracht voor diensten in de zin van artikel 2, 21° van de Wet Overheidsopdrachten. De Politiezone van Oostende wenst een Opdrachtnemer te zoeken voor de realisatie, optimalisatie en het onderhoud van de camerabewaking in de stadskern en de toegangswegen van de stad Oostende. De Opdracht kadert in de missie van de Politiezone van Oostende om de veiligheid van de stad Oostende te verzekeren en optimaal te beheren. De opdracht kan tweemaal worden verlengd met een termijn van één jaar. Ook in de verschillende gebouwen en faciliteiten van de zone zijn bewakingscamera’s aanwezig. Deze camera’s moeten ook optimaal blijven werken. Het huidige cameranetwerk bestaat (o.a.) uit de volgende onderdelen: - 59 locaties met 80 bewakingscamera’s op het grondgebied van de stad Oostende; - 84 bewakingscamera’s in het hoofdgebouwen gelegen in de Lijndraaiersstraat 5 te Oostende; - 20 bewakingscamera’s op trainingslocaties - 4 werkstations; - 7 recorders; - 2 I/O modules om beeld en/of geluidsopnames te starten/stoppen op bepaalde camera’s. - Een netwerk dat bestaat uit glasvezelkabels, stroomkabels en voetpadkasten met daarin actieve apparatuur (switches, POE-toestellen, stroomvoorziening) en straalverbindingen; - 4 belangrijke knooppunten. - Het video management systeem (VMS) dat: o de bewakingscamera’s beheert en de videostreams ervan capteert; o de opslag van deze beelden regelt (stadscamera’s: 30 dagen; interne camera’s: 1 jaar); o de interface biedt om deze beelden live te bekijken, de beelden op te nemen, de opgenomen beelden te bekijken en te analyseren… Via deze Opdracht wenst de Politiezone van Oostende het huidige cameranetwerk te bestendigen en verder uit te bouwen. De klemtoon ligt op het uitbreiden, het vernieuwen en het onderhouden van het bestaande cameranetwerk in de Politiezone Oostende. Het voorwerp van de Opdracht bestaat (o.a.) uit de volgende zaken: - Video management systeem (VMS): de installatie en integratie in een videomanagementsysteem van het bestaande cameranetwerk; - De optimalisatie van het bestaande cameranetwerk wegens algemene politionele redenen: o de plaatsing van bijkomende bewakingscamera’s in de stadskern en op de toegangswegen van de stad Oostende (vermoedelijk 50 bewakingscamera’s ) en de integratie van deze bewakingscamera’s binnen het VMS-systeem; o de gebruikerssynchronisatie; o de installatie van een mobile interface om de beelden op GSM (zowel Android als iOS) of andere apparaten (Windows web interface) te kunnen bekijken; o de visualisatie op onze Videowall; o de integratie van andere bronnen, zoals dronebeelden, bodycams, verplaatsbare camera’s, etc. - Onderhoudsovereenkomst en Service Level Agreement (SLA): de service en het (omnium) onderhoud van het bestaande cameranetwerk en van de nieuw te plaatsen camera’s en toebehoren: o Proactief en reactief onderhoud van de software en de hardware; o het oplossen van incidenten en technische problemen, binnen de gewenste oplos- en reactietijd. o de vervanging van elke stadcamera van het bestaande cameranetwerk afzonderlijk (m.i.v. de bijhorende netwerkapparatuur) om de vier jaar, waarbij de vervangende apparatuur minimum zal voldoen aan de op dat moment geldende normen en standaarden binnen de sector. Indien de opslagcapaciteit niet meer voldoende is voor de nieuwe camera’s dan moet er ook extra opslagcapaciteit voorzien worden. De vervanging van de camera’s mag evenmin tot een vermindering van de kwaliteit van de beelden en de straalverbinding leiden. - De verplaatsing van de stadscamera’s wegens algemene politionele redenen (o.a. wijzigingen van het straatbeeld of uit operationele noodzaak) naar een nieuwe locatie.
Interne Kennung: PPP03T-8175/5062/200.D.116
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50343000 Reparatur und Wartung von Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 200.D.116_1
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung