92605-2025 - Auftragsänderung
Tschechien – Software-Entwicklung – Nový způsob komunikace s CRP, Nadlimity a další nové služby
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNový způsob komunikace s CRP, Nadlimity a další nové služby
BeschreibungPředmětem plnění této veřejné zakázky je poskytování nových služeb Core systému VoZP, konkrétně se jedná o tyto činnosti: • Centrální registr pojištěnců • Nadlimity • ePoukaz • OSVČ PP • Agenda A1029 • Postrevize velkého rozsahu
Interne Kennung1/120/615831–2024
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0001