2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup autobusów elektrycznych wraz z ładowarkami (2szt.)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa dwóch fabrycznie nowych autobusów elektrycznych, autobusów miejskich, niskopodłogowych, jednoczłonowych, jednej marki, przeznaczonych do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej oraz dwóch jednostanowiskowych fabrycznie nowych ładowarek ładowania prądu. W ramach dostawy autobusów wymagane jest przeprowadzenie instruktażu dla kierowców, pracowników zaplecza technicznego oraz przedstawicieli zamawiającego, dotyczących eksploatacji i obsługi dostarczanych pojazdów i urządzeń.Źródła finansowania zadania objętego przedmiotem zamówienia:Środki własne budżetu Miasta Ostrołęki inwestycja współfinansowana ze środków programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na Działanie FEPW.03.01 Zrównoważona mobilność miejska
Interne Kennung: WPZ.271.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121100 Busse für den öffentlichen Verkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34121400 Niederflurbusse, 31158000 Ladegeräte, 31158100 Batterieladegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zakup autobusów elektrycznych wraz z infrastrukturą towarzyszącą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Zakup i dostawa dwóch fabrycznie nowych autobusów elektrycznych, autobusów miejskich, niskopodłogowych, jednoczłonowych, jednej marki, przeznaczonych do wykonywania przewozów w publicznej komunikacji miejskiej oraz dwóch jednostanowiskowych fabrycznie nowych ładowarek ładowania prądu. W ramach dostawy autobusów wymagane jest przeprowadzenie instruktażu dla kierowców, pracowników zaplecza technicznego oraz przedstawicieli zamawiającego, dotyczących eksploatacji i obsługi dostarczanych pojazdów i urządzeń. Miejsce realizacji: Ostrołęka .Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ. Źródła finansowania zadania objętego przedmiotem zamówienia:Środki własne budżetu Miasta Ostrołęki inwestycja współfinansowana ze środków programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027 przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na Działanie FEPW.03.01 Zrównoważona mobilność miejska
Interne Kennung: WZP.271.3.2026