See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie oświetlenia ulic (eksploatacja i naprawy bieżące) na terenie miasta Gorzowa Wlkp.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje eksploatację i naprawy bieżące oświetlenia ulicznego na terenie miasta Gorzowa Wlkp. wchodzącego w skład majątku ENEA Oświetlenie Sp. z o.o. Podstawowym zadaniem Wykonawcy jest utrzymanie ciągłej sprawności oświetlenia ulicznego.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232100 Wartung von Straßenbeleuchtungen
5. Los
Los: LOT-0001