See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop multifunctionele monitors-defibrilator
Beschreibung: Onze huidige multifunctionele monitors- defibrillators die gebruikt worden door onze Dringende Geneeskundige Hulpverlening worden niet meer voldoende ondersteund omwille van hun ouderdom. Om in de komende periode deze oude toestellen te vervangen wenst de hulpverleningszone Zuid-West Limburg een raamovereenkomst af te sluiten voor de aankoop van multifunctionele monitors- defibrillators met de nodige toebehoren. Naast de producten/artikelen vermeld in de Inventaris moet de inschrijver ook een catalogus en prijslijst aanbieden. Hulpverleningszone Zuid-West Limburg treedt op als aankoopcentrale voor volgende entiteiten, die potentiële afnemers zijn van onderhavige opdracht van leveringen: - Brandweerzone Oost-Limburg
Interne Kennung: PPP18U-164/6018/2025/121
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124130 Diagnostische Ausstattung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/121_1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Toegestane opties (De minimale eisen voor de vereiste opties staan vermeld in het technisch bestek) Vereiste opties (De minimale eisen voor de vereiste opties staan vermeld in het technisch bestek)
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP18U-164/6018/2025/121
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33124130 Diagnostische benodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/121_1
Opties: