92732-2025 - Wettbewerb
Polen – Arzneimittel – Zakup wraz z dostawą leków (z podziałem na 12 zadań)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup wraz z dostawą leków (z podziałem na 12 zadań)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leków (z podziałem na 12 zadań). Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załącznikach nr 1do umowy dla zadań 1-12- załączniki do SWZ.
Interne KennungZP.263.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZakup wraz z dostawą gąbki leczniczej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą gąbki leczniczej. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 1.
Interne KennungZP.263.1.2025 - część 1
LosLOT-0002
TitelZakup wraz z dostawą leków.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leków. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 2.
Interne KennungZP.263.1.2025 - część 2
LosLOT-0003
TitelZakup wraz z dostawą Immunoglobulinum humanum i systemu terapeutycznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą Immunoglobulinum humanum i systemu terapeutycznego. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 3.
Interne KennungZP.263.1.2025 - część 3
LosLOT-0004
TitelZakup wraz z dostawą strzykawek do przepłukiwania cewników dożylnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą strzykawek do przepłukiwania cewników dożylnych. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 4.
Interne KennungZP.263.1.2025 - część 4
LosLOT-0005
TitelZakup wraz z dostawą Immunoglobulinum i Humanum albuminum
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą Immunoglobulinum i Humanum albuminum. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 5.
Interne KennungZP.263.1.2025 - część 5
LosLOT-0006
TitelZakup wraz z dostawą leków przeciwbakteryjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leków przeciwbakteryjnych. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 6.
Interne KennungZP.263.1.2025 - część 6
LosLOT-0007
TitelZakup wraz z dostawą leku
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leku. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 7.
Interne KennungZP.263.1.2025 - część 7
LosLOT-0008
TitelZakup wraz z dostawą leków na import
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leków na import. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 8.
Interne KennungZP.263.1.2025 - część 8
LosLOT-0009
TitelZakup wraz z dostawą leku Methotrexatum natricum
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leku Methotrexatum natricum. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 9.
Interne KennungZP.263.1.2025 - część 9
LosLOT-0010
TitelZakup wraz z dostawą leku Enoxaparin
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leku Enoxaparin. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 10.
Interne KennungZP.263.1.2025 - część 10
LosLOT-0011
TitelZakup wraz z dostawą leku przeciwkrwotocznego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą leku przeciwkrwotocznego. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 11.
Interne KennungZP.263.1.2025 - część 11
LosLOT-0012
TitelZakup wraz z dostawą Zieleni Indocyjaninowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą Zieleni Indocyjaninowej. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do umowy do zadania nr 12.
Interne KennungZP.263.1.2025 - część 12