92771-2026 - Ergebnis
Polen – Von Ingenieuren erbrachte Verbundleistungen – Inżynier kontraktu dla zadania 54113
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inżynier kontraktu dla zadania 54113
Beschreibung: Inżynier kontraktu dla zadania 54113 na lotnisku MIROSŁAWIEC
Vorherige Bekanntmachung: 588834-2024
Interne Kennung: 17TOL-SZP.2812.10.2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71340000 Von Ingenieuren erbrachte Verbundleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Budowa hangarów typu tureckiego wraz z infrastrukturą teleinformatyczną i drogową na lotnisku w MIROSŁAWCU- zadanie 54113 pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu nad realizacją robót budowlanych
Beschreibung: W ramach realizacji umowy Wykonawca zobowiązuje się w szczególności do: – sprawowania wielobranżowej funkcji Inżyniera Kontraktu oraz zarządzania, koordynacji i sprawowania kontroli zgodności realizacji robót budowlanych z dokumentacją projektową (w szczególności z projektem budowlanym), STWiOR, pozwoleniem na budowę, przepisami, normami i zasadami wiedzy technicznej, postanowieniami umowy zawartej z Wykonawcą RB, do momentu uzyskania pozwolenia na użytkowanie oraz przygotowanie procedury odbioru końcowego robót budowlanych i przekazania do eksploatacji; – rozliczenia końcowego zadania, w tym: – sporządzenia dokumentów niezbędnych do końcowego rozliczenia zadania (robót każdej branży) oraz umożliwiających sporządzenie przez Zamawiającego druków PT (przekazanie środka trwałego), – sporządzenia rozliczenia finansowego w ciągu 30 dni od daty odbioru końcowego zadania w oparciu o „Wytyczne Szefa 17.TOL w sprawie zasad sporządzania elaboratu rozliczeniowego zadań inwestycyjnych i remontowych”, – udziału w okresowych przeglądach gwarancyjnych w terminach określonych przez Zamawiającego, weryfikacja zgłoszonych przez Administratora wad oraz nadzorowanie poprawnego ich usunięcia. Wykonawca zapewni do realizacji przedmiotu umowy personel, spełniający postawione przez Zamawiającego w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na wybór Inżyniera Kontraktu wymagania, w zakresie doświadczenia zawodowego, uprawnień budowlanych i ochrony informacji niejawnych.
Interne Kennung: 17. TOL
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen