92802-2026 - Ergebnis
Polen – Hausmüllbeseitigung – Odbiór odpadów komunalnych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór odpadów komunalnych
BeschreibungPrzedmiotem niniejszego zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych od mieszkańców miasta i gminy Myślenice i wywóz wszystkich odpadów do Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Myślenicach, mającego siedzibę w Myślenicach, ul. K. Ujejskiego 341 zwanego "Zakładem". Odbiór oraz wywóz odpadów będzie obejmował wyłącznie odpady komunalne z wyłączaniem gruzu, odpadów wielkogabarytowych i odpadów problematycznych, których definicje zawiera Regulamin utrzymania czystości i porządku na terenie Miasta i Gminy Myślenice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 2
Vorherige Bekanntmachung695084-2025
Interne KennungBZP/271/108/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
LosLOT-0001