See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de aankoop van bouwmaterialen
Beschreibung: Het doel van deze opdracht is het afsluiten van een raamovereenkomst voor de afname van bouwmaterialen voor een periode van 48 maanden.
Interne Kennung: PPP02B-3752/6038/2025-3752
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-3752 1_1
Haupteinstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44111000 Baumaterialien, 44100000 Baustoffe und Zubehör