2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy miasta Lipna w latach 2026-2029
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Odbiór i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu gminy miasta Lipna w latach 2026-2029 Zakres zamówienia dotyczy wszystkich zamieszkałych nieruchomości z terenu Gminy Miasta Lipna, w sposób zgodny z przepisami prawa. Szczegółowy zakres oraz warunki wykonywania usługi określone zostały w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.271-11PN/2025