92899-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bauarbeiten – Kompostárna Svratouch – stavební práce
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompostárna Svratouch – stavební práce
BeschreibungPředmětem plnění zadávané VZ je provedení stavebních prací spočívajících ve vybudování betonové plochy pro kompostování, plochy pro skladování kompostu, manipulační plochy, příjezdové komunikace, oplocení, kanalizace výluhových vod, betonové jímky, dešťové kanalizace a vsakovací rýhy, a to podle Projektové dokumentace pro provedení stavby (dále jen „PROJEKT“) vyhotovené Ing. Ladislavem Čížkem, hlavním projektantem, autorizovaným inženýrem v oboru pozemní stavby, číslo autorizace (Reg. č.) ČKAIT 0100145, IČ 10322159, sídlem Želeč čp. 215, 391 74 p. Želeč. PROJEKT spolu se soupisem položek stavebních prací, dodávek a služeb s Výkazem výměr, který byl vyhotoven v souladu s vyhl. č. 169/2016 Sb., o stanovení rozsahu dokumentace veřejné zakázky na stavební práce a soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, tvoří Přílohu č. 1. těchto PPZN. Jak je uvedeno v PROJEKTU, stavba sestává z následujících stavebních objektů: SO 01 VODOHOSPODÁŘSKY ZABEZPEČENÁ BETONOVÁ PLOCHA PRO KOMPOSTOVÁNÍ SO 02 PLOCHA PRO SKLADOVÁNÍ KOMPOSTU SO 03 MANIPULAČNÍ PLOCHA SO 04 PŘÍJEZDOVÁ KOMUNIKACE SO 05 OPLOCENÍ SO 06 KANALIZACE VÝLUHOVÝCH VOD, BETONOVÁ JÍMKA SO 07 DEŠŤOVÁ KANALIZACE, VSAKOVACÍ RÝHA
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1