92951-2026 - Planung
Tschechien – Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten – Služby ostrahy a ochrany
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSlužby ostrahy a ochrany
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je poskytování komplexních služeb ostrahy a ochrany Ústavu informatiky AV ČR, v. v. i., přičemž se jedná o zajištění výkonu fyzické ostrahy a ochrany osob a majetku. Výkon fyzické ostrahy a ochrany osob a majetku zahrnuje zejména a) ostrahu a ochranu prostor, b) ostrahu a ochranu věcí movitých a nemovitých, c) ostrahu a ochranu jiných chráněných zájmů zadavatele, a to zdraví a života osob oprávněně přítomných v místě plnění veřejné zakázky, d) dozor nad instalovanými bezpečnostními prvky technické a režimové ochrany, a e) recepční služby.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensZadavatel zahajuje otevřené řízení odesláním oznámení o zahájení zadávacího řízení, kterým vyzývá neomezený počet dodavatelů k podání nabídky. Zadavatel s účastníky zadávacího řízení o podaných nabídkách nejedná. Dodavatelé předkládají doklady o kvalifikaci v nabídce.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79714000 Überwachungsdienste, 79715000 Streifendienste, 98351000 Verwaltung von Parkplätzen/-häusern, 79992000 Empfangsdienste
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungVZ