See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie w okresie 12 miesięcy.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych na rzecz Izby Administracji Skarbowej w Lublinie w okresie 12 miesięcy. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 części, oznaczonych numerami od „I” do „VII” obejmujących obiekty zamawiającego w lokalizacjach wg adresów wskazanych w opisach poszczególnych części. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych lokalizacji zawarty jest w załącznikach: nr 1 i nr 2 do projektu umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 755979-2025
Interne Kennung: 0601-ILZ.260.40.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90919200 Büroreinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste, 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych w okresie 12 miesięcy – część nr I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie - w tym obiekty w Lublinie, w okresie 12 miesięcy. Lista obiektów IAS w Lublinie objętych zamówieniem jest wskazana w rozdz. IV ust. 2 pkt 2) SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych lokalizacji zawarty jest w SWZ (w szczególności w załącznikach: nr 1 i nr 2 projektu umowy).
Interne Kennung: część nr I
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych w okresie 12 miesięcy – część nr II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie, w tym obiekty w Lublinie i Świdniku – w okresie 12 miesięcy. Lista obiektów IAS w Lublinie objętych zamówieniem jest wskazana w rozdz. IV ust. 2 pkt 2) SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych lokalizacji zawarty jest w SWZ (w szczególności w załącznikach: nr 1 i nr 2 do projektu umowy).
Interne Kennung: część nr II
Los: LOT-0003
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych w okresie 12 miesięcy – część nr III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie, w tym obiekty w Białej Podlaskiej, Terespolu, Koroszczynie – w okresie 12 miesięcy. Lista obiektów IAS w Lublinie objętych zamówieniem jest wskazana w rozdz. IV ust. 2 pkt 2) SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych lokalizacji zawarty jest w SWZ (w szczególności w załącznikach: nr 1 i nr 2 do projektu umowy).
Interne Kennung: część nr III
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych w okresie 12 miesięcy – część nr IV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie, w tym obiekty w Lubartowie, Łukowie, Parczewie, Radzyniu Podlaskim – w okresie 12 miesięcy. Lista obiektów IAS w Lublinie objętych zamówieniem jest wskazana w rozdz. IV ust. 2 pkt 2) SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych lokalizacji zawarty jest w SWZ (w szczególności w załącznikach: nr 1 i nr 2 do projektu umowy).
Interne Kennung: część nr IV
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych w okresie 12 miesięcy – część nr V
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie, w tym obiekty w Zamościu, Hrubieszowie, Tomaszowie Lubelskim – w okresie 12 miesięcy. Lista obiektów IAS w Lublinie objętych zamówieniem jest wskazana w rozdz. IV ust. 2 pkt 2) SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych lokalizacji zawarty jest w SWZ (w szczególności w załącznikach: nr 1 i nr 2 do projektu umowy).
Interne Kennung: część nr V
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych w okresie 12 miesięcy – część nr VI
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie, w tym obiekty w Łęcznej, Chełmie, Krasnymstawie, Włodawie – w okresie 12 miesięcy. Lista obiektów IAS w Lublinie objętych zamówieniem jest wskazana w rozdz. IV ust. 2 pkt 2) SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych lokalizacji zawarty jest w SWZ (w szczególności w załącznikach: nr 1 i nr 2 do projektu umowy).
Interne Kennung: część nr VI
Los: LOT-0007
Titel: Świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych w okresie 12 miesięcy – część nr VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania czystości obiektów i terenów zewnętrznych Izby Administracji Skarbowej w Lublinie, w tym obiekty w Biłgoraju, Kraśniku, Janowie Lubelskim, Opolu Lubelskim, Puławach, Rykach – w okresie 12 miesięcy. Lista obiektów IAS w Lublinie objętych zamówieniem jest wskazana w rozdz. IV ust. 2 pkt 2) SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla poszczególnych lokalizacji zawarty jest w SWZ (w szczególności w załącznikach: nr 1 i nr 2 do projektu umowy).
Interne Kennung: część nr VII