93015-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Grundstückspflege – Onderhoud Bermen en watergangen 2025-2026 - Gemeenten Boxtel en Sint-Michielsgestel
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud Bermen en watergangen 2025-2026 - Gemeenten Boxtel en Sint-Michielsgestel
Beschreibung: Het maaien van bermen en watergangen in de gemeenten Boxtel en Sint-Michielsgestel Perceel 1 - Gemeente Boxtel Maaien van bermen en watergangen en deels afvoeren van maaisel Perceel 2 - Gemeente Sint-Michielsgestel Maaien van bermen en watergangen en deels afvoeren van maaisel
Interne Kennung: MGD2025-P062
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese openbare procedure
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77314000 Grundstückspflege
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud bermen en watergangen Perceel 1- Gemeente Boxtel
Beschreibung: Betreft met maaien en deels afvoeren van maaisel van bermen en watergangen in de gemeente Boxtel Het maaien van bermen en watergangen in de gemeente Boxtel
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële looptijd bedraagt circa twee jaar, tot 31 december 2026. Per perceel kan de initiële opdracht, tweemaal worden verlengd met een periode van twee jaar. Maximaal kan de opdracht worden verlengd tot 31 december 2030.
Los: LOT-0002
Titel: Onderhoud bermen en watergangen Perceel 2 - Gemeente Sint-Michielsgestel
Beschreibung: Het maaien en deels afvoeren van maaisel van bermen en watergangen in de gemeente Sint-Michielsgestel Betreft het maaien van bermen en watergangen in de gemeente Sint-Michielsgestel
Interne Kennung: 2