2. Verfahren
Verfahren
Titel: WEB - Wet educatie en beroepsonderwijs Arbeidsmarkt regio Flevoland
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het sluiten van één raamovereenkomst per perceel met één opdrachtnemer voor de levering van educatie binnen de arbeidsmarktregio Flevoland. De gemeenten Almere, Lelystad, Dronten, Noordoostpolder en Urk beogen voor de periode 2026–2029 één of meerdere aanbieders te contracteren die het formele aanbod/educatie basisvaardigheden verzorgen. Almere vervult hierbij als aangewezen contactgemeente de rol van coördinator en is verantwoordelijk voor beleidsvorming en de financiële verantwoording van de middelen. Voor het formele aanbod dat wordt bekostigd uit de WEB-middelen worden per perceel een raamovereenkomst afgesloten met een educatieaanbieder. Iedere gemeente vormt daarbij een afzonderlijk perceel, met uitzondering van Urk en Noordoostpolder, die samen één perceel vormen. De reden hiervoor is dat cursisten uit beide gemeenten gezamenlijk in een groep geplaatst kunnen worden. Daarnaast Almere WEB Oekraïense ontheemden een apart perceel. De opdracht betreft een raamovereenkomst met een totale opdrachtwaarde van alle percelen van €2.358.775 voor 2026. Op basis van deze waarde heeft de raamovereenkomst een maximale opdrachtwaarde voor: • perceel 1 van €7.585.000,- • perceel 2 van €430.000,- • perceel 3 van €2.340.000,- • perceel 4 van €495.000,- • perceel 5 van €3.300.000,-.
Interne Kennung: IA2025.07.01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Europese aanbesteding, BPKV, 5 percelen, Wet educatie en beroepsonderwijs
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80400000 Erwachsenenbildung und sonstiger Unterricht
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Almere WEB
Beschreibung: Almere: afsluiten raamovereenkomst met een educatieaanbieder voor het formele aanbod dat wordt bekostigd uit de WEB-middelen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomsten gaan in op 1 januari 2026 en hebben een looptijd van drie jaar, met de mogelijkheid tot eenmalige verlenging met één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Dronten WEB
Beschreibung: Dronten: afsluiten raamovereenkomst met een educatieaanbieder voor het formele aanbod dat wordt bekostigd uit de WEB-middelen. 71659
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Lelystad WEB
Beschreibung: Lelystad: afsluiten raamovereenkomst met een educatieaanbieder voor het formele aanbod dat wordt bekostigd uit de WEB-middelen. 389924
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Noordoostpolder en Urk WEB
Beschreibung: Noordoostpolder en Urk: afsluiten raamovereenkomst met een educatieaanbieder voor het formele aanbod dat wordt bekostigd uit de WEB-middelen.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5 Almere Oekraïense ontheemden
Beschreibung: Almere: afsluiten raamovereenkomst met een educatieaanbieder voor het formele aanbod voor Oekraïense ontheemden. Het budget wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente. Hierbij wordt expliciet benadrukt dat de omvang van de opdracht jaarlijks kan fluctueren, omdat dit afhankelijk is van de toestroom van het aantal ontheemden.
Interne Kennung: 5